+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arrat e Acornit

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596088043922381.jpg

Cilësi e Lartë DIN1587 Arrë Gjashtëkëndësh Lisi

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CIF
Min. Porosia: 1000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 60 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Stili i kokës: Gjashtëkëndor
Standard: DIN
Nota: 8.8


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 50 tonë në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i Origjinës: KINA
Aftësia e furnizimit: 50 ton
Certifikata: ISO9001
Porti: Shangai, Ningbo

përshkrim i produktit

Cilësi e Lartë DIN1587 Arrë Gjashtëkëndësh Lisispecifikimet:
1,Size: M4-24 .1/8-1
2, Standard: DIN, BS, AS, UNI, IFI, JIS, (56530155, jo standarde në dispozicion)
3, Klasa e Pronës: 5,8,10
4, Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë, pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8, Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë
Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika.
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri
9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
10. Nr Modeli: DIN1587, Jo-Standard

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë        

Po kërkoni prodhues dhe furnizues ideal DIN1587? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha arrat e kapakut të kupolës janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës e Arrave të Kapit DIN1587.  

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

       Arrë me kapak gjashtëkëndësh me kupolë

Po kërkoni prodhues dhe furnizues ideal me cilësi të lartë DIN1587 arrash? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha Arrat e Gjelbërta të Gjashtëmbëdhjetë me cilësi të lartë janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Arrës së Acornit DIN1587. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: Arra> Arra Lisi