+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Anchors

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596703538850035.jpg

Spiranca pykë

Min. Renditja: 200-500KGS
Koha e dorëzimit: 30 ditë


Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

markë: I ndritshëm

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia furnizimit: 1000

Certifikata: ISO9001


përshkrim i produktit

Spirancë pykë: Zgjerimi Anchors për përdorim në beton, tip LG

specifikimet:


1,Size: M6-M24,UNC:1/4"-1"
gjatësia e rrufe në qiell: 40-300mm
Kërkesa teknike:
2. Klipi i vulosur dhe fiksuar siç duhet

3. Toleranca e filetimit: Sipas GB / 197 8g

4. Prova teknike e pronës: nuk lejohet çarje ose nuk ka thyerje  

Si të instaloni një spirancë me pykë betoni

Kur vendosni çift rrotullues në një arrë të filetuar në bulonën e tërheqjes, fundi i ngushtë i bulonit zgjeron mëngën. Mënga e zgjeruar bllokon bulonin e tërheqjes në beton. Vrima e betonit që mban spirancën e pykës nuk mund të përmbajë asnjë pluhur ose mbeturina; nëse spiranca e pykës futet në mbeturina, ajo nuk do të mbyllet plotësisht në beton. Kjo rezulton në spirancën që punon me kohë të lirë dhe lirohet nga vrima e betonit.

Duke kërkuar idealin Spiranca pykë Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë Bolts spirancë pykë janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Kinës Origjina e Spiranca pykash inox. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Spiranca