+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

B7 Shufra me fije

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596702140223526.jpg

Bolts Stud ASTM A193 B7 me Arra Gjashtëkëndësh të Rënda A194

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP
Min. Porosia: 400 Kilogram
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic

Lloji: kurvar


Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

produktiviteti: 600 Ton / Ton në muaj

markë: BFT

Transporti: Oqeani, Ajri

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia furnizimit: 1000 Ton

Certifikata: ISO9001


përshkrim i produktit

ASTM A193 B7 Bolts stud me A194 2h Arra të rënda heks

Des / Përdorimi: Një shufër me fije, e njohur gjithashtu si një kunj, është një shufër relativisht e gjatë që është filetuar në të dy skajet; fije mund të zgjatet përgjatë plotë


specifikimet:
1.Size:#10-2.M3-52
2. Standardi: ASTM A193 B7, ASTM A194 2H (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: B7,2H
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: Paketimi i Pakos në një Paletë
9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
10. Modeli Nr .: DIN975.DIN976, ASTM A193 B7,ASTM A194 2H Të tjerët Jo standarde
11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë
Po kërkoni prodhuesin dhe furnizuesin ideal ASTM A193 B7? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha ASTM A194 2H Arra janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Studit bolts me Arra. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Shufra fije> Shufra fije B7