+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

B7 Shufra me fije

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596704123470491.jpg

Forcë e lartë B7 Shufra e filetuar çeliku e galvanizuar

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CFR, CIF
Min. Porosia: 1000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 50 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Materiali: Çeliku i karbonit
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Standardi: ANSI
Zbatimi: Ndërtesa
Mbaro: E zezë


Info shtesë
Paketimi: Paketimi i Pakos në një Paletë
Produktiviteti: 50 tonë në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 50 ton
Certifikata: ISO9001
Porti: SHANGHAI, NINGBO


ASTM A193 GR.B7 Shufra me fije me rezistencë të lartë

Des / Përdorimi: Një shufër me fije, e njohur gjithashtu si një kunj, është një shufër relativisht e gjatë që është filetuar në të dy skajet; fije mund të zgjatet përgjatë plotë.

specifikimet:
1. Madhësia: 1 / 4'-4 '
2. Standardi: DIN, ASTM A193 B7 (jo standarde në dispozicion)
3. Klasa e pasurisë: GR2 / GR5, CL4.8 / 8.8
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë, HDG, pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: Paketimi i Pakos në një Paletë
9. Kushtet e pagesës: T / T, L / C
10. Nr Modeli: DIN975, DIN976, ASTM A193 B7 Të tjerët Jo standarde
11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

       

Po kërkoni prodhuesin dhe furnizuesin e shufrave me fije A193 B7? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë shufra me shufra me fije A193 B7 janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Shufrës Bread Bread. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Shufra fije> Shufra fije B7