+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

B7 Shufra me fije

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596703480806172.jpg

Shufrat e filetuara ASTM A193 B7

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP
Min. Porosia: 50 Kilogram
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Nr Modeli: B7


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 600 Ton / Ton në muaj
Marka: Brightfast
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e Furnizimit: 1000 Ton
Certifikata: ISO9001


përshkrim i produktit

Shufrat e filetuara ASTM A193 B7

Des / Përdorimi: Një shufër me fije, e njohur gjithashtu si një kunj, është një shufër relativisht e gjatë që është filetuar në të dy skajet; fije mund të zgjatet përgjatë plotë


specifikimet:
1.Size:#10-2.M3-52
2. Standardi: DIN, ASTM A193 B7, (në dispozicion jo standarde)
3.Property Class: GR2/GR5.CL4.8/8.8
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: Paketimi i Pakos në një Paletë
9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
10. Nr Modeli: DIN975.DIN976, ASTM A193 B7 Të tjerët Jo standarde
11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë
Po kërkoni Prodhuesin dhe furnizuesin me shufra ideale me fije B7? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë ASTM A193 B7 janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Shufrave të filetuara ASTM A193 B7. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Shufra fije> Shufra fije B7