+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Rrathë të verbër

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596702092498247.jpg

Rrathë të verbër

Min. Renditja: 200-500KGS
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

markë: I ndritshëm

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia furnizimit: 1000

Certifikata: ISO9001


përshkrim i produktit

Rrathë të verbër:Thumba të mbyllura gozhda të mbyllura me mandrinë tërheqëse dhe kokë të spikatur-AIA / Shën
specifikimet:
1. Madhësia: 3.2,4,4.8,6.4
2. Standardi: ISO, jo-standard i disponueshëm)
3. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
4. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
5. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
6. Nr Modeli: ISO 15973, ISO15974, IFI 126, IFI 509..ETC
Po kërkoni Blind ideal Thumba Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha Thithjet Pop Blind janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Thumbave të Verdha të Aluminit. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: Thumba> Thumba të verbër