+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

bolts

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1595312554748136.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596782435134838.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596782435950478.jpg

DIN933 / DIN931 Bolonat e kokës

Lloji i pagesës: L / C, T / T

Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP

Min. Porosia: 1000 Kilogram

Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

përshkrim i produktit

Bolts magji me fije të plotë me cilësi të lartë DIN933
Des: Një vidë, ose një rrufe në qiell, është një lloj fiksimi i karakterizuar nga një spiral,
1.Size: M5-64. 8#-2 1/2"

2. Standardi: DIN, ANSI / ASME, BS, JIS (në dispozicion jo standarde)

3. Klasa e pasurisë: 4.6 4.8 5.8 6.8 8.8 10.9.12.9, klasa SAE J428 2.5.8.10

4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh

5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph. HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj

6. Vendi i Origjinës: Kina

7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë

8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.

Pack Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë

● Kuti / kuti kartoni e jashtme: shumëngjyrëshe që të jetë sipas kërkesës / normale si fabrika.

● Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fuming paletë druri

Terms Kushtet e Pagesës: T / TL / C

No Modeli Nr.: DIN933, DIN931, DIN558, DIN601, DIN960, DIN961, DIN7990,

Specifikimet ● ASME B18.2.1, SAE J429 & ASTM A307

Time Koha e dorëzimit: normal është 15-30 ditë, sipas porosive

Vida kapaku gjashtëkëndësh: me pajisje mekanike me fije të jashtme me diametër 1/4 "ose më të mëdha, me të prerë, me fytyrë rondele, kokë magji dhe një fytyrë rondele në sipërfaqen e mbajtësit.
Shenja kryesore: sipas standardit (dy linja me Logo, tre linja me logo etj.)
Bolts magji magji: rrufe në qiell magji me një pikë të përpunuar e cila është filetuar në kokë.
Asnjë rondele, asnjë dhëmb me fije të plotë