+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Cardan Joint

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1595312231633621.jpg

Lidhës Universal Cardan me Cilësi të Lartë 32x80L

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CIF
Min. Renditja: 10000 Copë / Copë
Koha e dorëzimit: 60 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic

Kushti: I përdorur

Ngjyra: Ngjyra natyrale

Certifikim: ISO

Strukturë: I vetëm

materiali: Alloy Steel

Lloji: Lëng


Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

produktiviteti: 15000 copë në muaj

markë: BFT

Transporti: Oqeani, Ajri

Vendi i origjinës: KINA

Aftësia furnizimit: 15000 Pieces

Certifikata: ISO9001

Port: Shanghai, Ningbo


përshkrim i produktit

High Quality Cardan Universal Joint 32x80L     

Lënda e parë: 20Cr, 20CrMnti çeliku, nga fabrikat vendase të klasit të parë (Shigang, Huaifang etj)  

Trajtimi i nxehtësisë: Përdorni trajtimin e furrës së rripave të përparuar të brendshëm dhe procesin e shuarjes të kontrolluar nga kompjuteri dhe përdorni lëngun ndërkombëtar (Kunlun) të shuarjes.        

Po kërkoni Cilësi të Lartë ideale Cardan Joint 32x80L Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha me cilësi të lartë Bashkimi Universal 32x80L janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Cardan Universal Joint 32x80L. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Cardan Joint