+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Cardan Joint

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596074708582104.jpg

Lidhës Universal Cardan me Cilësi të Lartë 33x105L

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CIF
Min. Renditja: 1000 Copë / Copë
Koha e dorëzimit: 60 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic

Kushti: I përdorur

Ngjyra: Ngjyra natyrale

Certifikim: ISO

Strukturë: I vetëm

materiali: Alloy Steel

Lloji: Lëng


Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

produktiviteti: 20000 copë në muaj

markë: BFT

Transporti: Oqeani, Ajri

Vendi i origjinës: KINA

Aftësia furnizimit: 20000 Pieces

Certifikata: ISO9001

Port: Shanghai, Ningbo


përshkrim i produktit

Lidhës Universal Cardan me Cilësi të Lartë 33x105L
Lënda e parë: 20Cr, 20CrMnti çeliku, nga fabrikat vendase të klasit të parë (Shigang, Huaifang etj)
Trajtimi i nxehtësisë: Përdorni trajtimin e furrës së rripave të përparuar të brendshëm dhe procesin e shuarjes të kontrolluar nga kompjuteri dhe përdorni lëngun ndërkombëtar (Kunlun) të shuarjes.      

Po kërkoni Cilësi të Lartë ideale Cardan Joint 33x105L Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë kardanët Bashkimi Universal 33x105L janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës me 33x105L Universale të Kualitetit të Lartë. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Cardan Joint