+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Cardan Joint

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596076528124075.jpg

Nyje Universale e Vogël me Cilësi të Lartë 15x38L

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CIF
Min. Renditja: 1000 Copë / Copë
Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic

Kushti: I përdorur

Ngjyra: Ngjyra natyrale

Certifikim: ISO

Strukturë: I vetëm

materiali: Alloy Steel

Lloji: Lëng


Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

produktiviteti: 50000 copë në muaj

markë: BFT

Transporti: Oqeani, Ajri

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia furnizimit: 50000 Pieces

Certifikata: ISO9001

Port: Shanghai, Ningbo


përshkrim i produktit

i vogël Bashkimi Universal 15x38L


Lënda e parë: 20Cr, 20CrMnti çeliku, nga fabrikat vendase të klasit të parë (Shigang, Huaifang etj)
Trajtimi i nxehtësisë: Përdorni trajtimin e furrës së rripave të përparuar të brendshëm dhe procesin e shuarjes të kontrolluar nga kompjuteri dhe përdorni lëngun ndërkombëtar (Kunlun) të shuarjes.

       

Po kërkoni prodhues dhe furnizues ideal të vogël universal me cilësi të lartë? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë Bashkimi Universal me Cilësi të Lartë 15x38L janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të 15x38L të Përbashkët Universale të Vogla. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Cardan Joint