+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Cardan Joint

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596074739759408.jpg

Sasia e Lartë Cardan Bashkimi Universal 35x95L

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CIF
Min. Renditja: 1000 Copë / Copë
Koha e dorëzimit: 50 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic

Kushti: I përdorur

Ngjyra: Ngjyra natyrale

Certifikim: ISO

Strukturë: I vetëm

materiali: Alloy Steel

Lloji: Lëng


Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

produktiviteti: 15000 copë në muaj

markë: BFT

Transporti: Oqeani, Ajri

Vendi i origjinës: KINA

Aftësia furnizimit: 15000 Piece

Certifikata: ISO9001

Port: Shanghai, Ningbo


përshkrim i produktit

Sasi e lartë Cardan Universal Joint 35x95L      

Lënda e parë: 20Cr, 20CrMnti çeliku, nga fabrikat vendase të klasit të parë (Shigang, Huaifang etj)  

Trajtimi i nxehtësisë: Përdorni trajtimin e furrës së rripave të përparuar të brendshëm dhe procesin e shuarjes të kontrolluar nga kompjuteri dhe përdorni lëngun ndërkombëtar (Kunlun) të shuarjes.        
Po kërkoni prodhues dhe furnizues ideal të sasisë së lartë Cardan Universal Joint? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha Cardan Universal Joint 35x95L janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës me 35x95L Universal të Sasisë së Lartë të Përbashkët. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni. Kategoritë e Produktit: Cardan Joint