+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra bashkimi

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596088373182878.jpg

DIN6334 Arrë bashkuese e gjatë gjashtëkëndore

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CFR
Min. Porosia: 1000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Nr modeli: DIN6334
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Stili i kokës: Gjashtëkëndor
Standard: DIN
Nota: 8.8


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 100 tonë në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 100 ton
Certifikata: ISO9001
Porti: Shangai, Ningbo


përshkrim i produktit

specifikimet:
1,Size: M3-64 .1/4-2 1/2
2, Standard: DIN, BS, AS, UNI, IFI, JIS, (54898476, jo standarde në dispozicion)
3, Klasa e Pronës: 5,8,10
4, Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8, Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë
Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika.
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri
9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
10. Nr Modeli: DIN 6334, Jo-Standard

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

Po kërkoni prodhuesin dhe furnizuesin ideal të DIN6334 me arra të gjata? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Gjithë DIN6334 Gjashtëkëndësh i gjatë Arrë bashkuese janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Arrës së Bashkimit të Gjatësisë Hex. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: Arra> Arra bashkuese