+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

DIN 975 Shufra me fillesë

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596703962345334.jpg

Shufra me fije oksidi të zi DIN975, DIN976 / A193 B7 Bolts stud

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP
Min. Porosia: 400 Kilogram
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Lloji: Stud


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 600 Ton / Ton në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e Furnizimit: 1000 Ton
Certifikata: ISO9001


përshkrim i produktit

Oksid i zi Shufra fije Shufra me fije DIN975, DIN976 / A193 B7 Bolts stud

Des / Përdorimi: Një shufër me fije, e njohur gjithashtu si një kunj, është një shufër relativisht e gjatë që është filetuar në të dy skajet; fije mund të zgjatet përgjatë plotë


specifikimet:
1.Size:#10-2.M3-52
2. Standardi: ASTM A193 B7, ASTM A194 2H (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: B7,2H
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: Paketimi i Pakos në një Paletë
9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
10. Modeli Nr .: DIN975.DIN976, ASTM A193 B7,ASTM A194 2H Të tjerët Jo standarde
11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë
Po kërkoni Prodhuesin dhe furnitorin ideal të Shufrave të Thread-it? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha Stud A193 B7 bolts janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Bolonave të oksidit të zi. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Shufra me fije> Shufra me fije DIN 975