+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

DIN 975 Shufra me fillesë

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596705628190056.jpg

DIN975 DIN976 Shufra me fije

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP
Min. Porosia: 300 Kilogram
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Nr modeli: DIN975
Standard: DIN, ANSI
Materiali: Çelik i karbonit të ulët
Trajtimi i sipërfaqes: Oksid i zi


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 600 tonë në muaj
Marka: Brightfast
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 1000
Certifikata: ISO9001

përshkrim i produktit

DIN975 DIN976 Shufra me fije

Des / Përdorimi: Një shufër me fije, e njohur gjithashtu si një kunj, është një shufër relativisht e gjatë që është filetuar në të dy skajet; fije mund të zgjatet përgjatë plotë


specifikimet:
1.Size:#10-2[.M3-52
2. Standardi: DIN, ASTM A193 B7, (në dispozicion jo standarde)
3.Property Class: GR2/GR5.CL4.8/8.8
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: Paketimi i Pakos në një Paletë
9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
10. Nr Modeli: DIN975.DIN976, ASTM A193 B7 Të tjerët Jo standarde
11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë
Po kërkoni prodhues dhe furnizues ideal DIN975 DIN976? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë shufrat e filetuara janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të shufrave me fije DIN976. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Shufra me fije> Shufra me fije DIN 975