+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Aksesorë elektrikë

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1595311624572690.jpg

Pjesë Ball-Clevis dhe Socket-Eye

Min. Renditja: 200-500KGS
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

markë: I ndritshëm

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia furnizimit: 1000

Certifikata: ISO9001


përshkrim i produktit

Ball-Clevis dhe Socket-Eye PartsKërkoni për ideal Ball Clevis Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë Ball-Clevis dhe Socket-Eye janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Pjesëve të Ball-Clevis dhe Socket-Eye. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Aksesorë elektrikë