+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bulonat e syrit

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596702553834516.jpg

DIN444 bulonat e syve

Lloji i pagesës: L / C, D / P, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP
Min. Porosia: 500 Kilogram
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic

materiali: Çelik prej karboni

Lloji: Koka e rrumbullakët

Connection: Bolt i zakonshëm

Bolts varet: Round

Standard: DIN, JIS, GB, ANSI

Gradë: 6.8

Aplikacion: Ndërtesë

Mbaro: Galvanizim i nxehtë


Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

produktiviteti: 400 Ton / Ton në muaj

markë: BFT

Transporti: Oqeani, Ajri

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia furnizimit: 500 Ton

Certifikata: ISO9001

Port: SHANGHAI, NINGBO

përshkrim i produktit

DIN444 Bulonat e syrit

Des: Një rrufe në qiell të syrit është një vidë me një lak në njërin skaj dhe me fije në skajin tjetër. Syri bolts përdoren zakonisht për të bashkuar kabllot në objekte, për shembull bashkëngjitur një tel në pjesën e pasme të një pikture për të lejuar që piktura të varet nga një gozhdë në një mur.


specifikimet:
1.Size:1/4-1 M6-M33
2. Standardi: DIN444, UNI 6058 (jo standarde në dispozicion)
3. Klasa e pasurisë: 4.8.8.8
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.

Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë

Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika.

Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri

9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C

10. Nr Modeli: DIN912. Jo-Standard

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

       

       

Po kërkoni prodhues dhe furnizues ideal të bulonave të syve? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë Ngritja e bulonave të syve janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika Origjina e Kinës e Bolts metrikë të syve. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: bulona> bulona për sy