+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bulonat e syrit

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596077496666771.jpg

Bulona për sytë me çelik karboni DIN444 me cilësi të lartë

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CIF
Min. Porosia: 1000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic

Modeluar No .: DIN444

materiali: Çelik prej karboni

Connection: Bolt i zakonshëm

Standard: DIN

Gradë: 6.8

Aplikacion: Makineri

Mbaro: e zezë


Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

produktiviteti: 100 tonë në muaj

markë: BFT

Transporti: Oqeani, Ajri

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia furnizimit: Ton 100

Certifikata: ISO9001

Port: SHANGHAI, NINGBO


përshkrim i produktit

Çelik karboni DIN444 me cilësi të lartë Bulonat e syrit

Des: Një rrufe në qiell të syrit është një vidë me një lak në njërin skaj dhe me fije në skajin tjetër. Syri bolts përdoren zakonisht për të bashkuar kabllot në objekte, për shembull bashkëngjitur një tel në pjesën e pasme të një pikture për të lejuar që piktura të varet nga një gozhdë në një mur.

specifikimet:
1. Madhësia: M5-M39
2. Standardi: DIN444, UNI 6058 (jo standarde në dispozicion)
3. Klasa e pasurisë: 4.8, 8.8
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë, HDG, pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë

Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika

Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro paleta prej druri

9. Kushtet e pagesës: T / T, L / C

10. Nr Modeli: DIN444, Jo-Standard

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

       rrufe në qiellmadhësia e bulonit të syve

Po kërkoni prodhues dhe furnizues ideal me cilësi të lartë DIN444? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë bulonat e syve prej çeliku karboni janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të bulonave të syve DIN444. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: bulona> bulona për sy