+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bulonat e syrit

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596077519562525.jpg

Bolt i syve me cilësi të lartë DIN444

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CIF
Min. Porosia: 1000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 60 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic

materiali: Çelik prej karboni

Lloji: Koka e rrumbullakët

Connection: Bolt i zakonshëm

Bolts varet: Round

Standard: DIN

Gradë: 8.8

Aplikacion: Makineri

Mbaro: Zinku i Kaltër-Bardhë


Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

produktiviteti: 100 tonë në muaj

markë: BFT

Transporti: Oqeani, Ajri

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia furnizimit: Ton 100

Certifikata: ISO9001

Port: Shanghai, Ningbo

përshkrim i produktit

Bolt i syve me cilësi të lartë DIN444

Des: Një rrufe në qiell të syrit është një vidë me një lak në njërin skaj dhe me fije në skajin tjetër. Syri bolts përdoren zakonisht për të bashkuar kabllot në objekte, për shembull bashkëngjitur një tel në pjesën e pasme të një pikture për të lejuar që piktura të varet nga një gozhdë në një mur.


specifikimet:

1. Madhësia: M5-M39
2. Standardi: DIN444, UNI 6058 (jo standarde në dispozicion)
3. Klasa e pasurisë: 4.8, 8.8
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë, HDG, pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë

Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika

Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro paleta prej druri

9. Kushtet e pagesës: T / T, L / C

10. Nr Modeli: DIN444, Jo-Standard

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

Po kërkoni prodhues dhe furnizues ideal me bulona DIN444 ideal me cilësi të lartë? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë Bolt e syve DIN444 janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës me rrufe në qiell me cilësi të lartë. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: bulona> bulona për sy