+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bulonat e syrit

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596077544734503.jpg

Bolte për sy me cilësi të lartë DIN444

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CIF
Min. Porosia: 1000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 50 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka e rrumbullakët
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Bolts varet: e rrumbullakët
Standard: DIN
Nota: 8.8
Zbatimi: Makineri
Përfundimi: Zink i kaltër-bardhë


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 100 tonë në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i Origjinës: KINA
Aftësia e furnizimit: 100 ton
Certifikata: ISO9001
Porti: Shangai, Ningbo


përshkrim i produktit

High Quality Bulonat e syrit DIN444

Des: Një rrufe në qiell të syrit është një vidë me një lak në njërin skaj dhe me fije në skajin tjetër. Syri bolts përdoren zakonisht për të bashkuar kabllot në objekte, për shembull bashkëngjitur një tel në pjesën e pasme të një pikture për të lejuar që piktura të varet nga një gozhdë në një mur.


specifikimet:
1. Madhësia: M5-M39
2. Standardi: DIN444, UNI 6058 (jo standarde në dispozicion)
3. Klasa e pasurisë: 4.8, 8.8
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë, HDG, pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë

Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika

Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro paleta prej druri

9. Kushtet e pagesës: T / T, L / C

10. Nr Modeli: DIN444, Jo-Standard

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

Po kërkoni prodhues dhe furnizues ideal me bulona DIN444 ideal me cilësi të lartë? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë Bolt e syve DIN444 janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës me rrufe në qiell me cilësi të lartë. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.     

Kategoritë e produktit: bulona> bulona për sy