+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bolts fllanxhë & Bolts hekuri kollare

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596015049913759.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596015049121405.jpg

1 / 2-13X2 Bolte magjike me jakë

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP
Min. Porosia: 500 Kilogram
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Nr Modeli: 1 / 2-13X2
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh me fllanxhë
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Bolts varet: Gjashtëkëndor
Standard: DIN, JIS, GB, ANSI
Nota: 8.8
Zbatimi: Makineri
Mbaro: E zezë


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 600 Ton / Ton në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e Furnizimit: 1000 Ton
Certifikata: ISO9001


përshkrim i produktit

1 / 2-13X2 Bolts magji kollare

Emri: Bolt me ​​fllanxhë, Bolt me ​​fllanxhë magji, gjashtëkëndësh Bolts fllanxhë. gjashtëkëndësh Bolon me fllanxhë koke, gjashtëkëndësh çeliku Bolonat me fllanxhë,

Des: Bolt me ​​fytyrë me fllanxhë, dy tip me kokë: i zbrazët / konveks dhe fytyrë me dhëmbëza / pa dhëmbëzuar
specifikimet:
1. Madhësia: M5-20 .8 # - 3/4
2. Standardi: ANSI / ASME (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: SAE J429 Shkalla 2 .5.8
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë

Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika.

Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri

9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C

10. Modeli Nr.: ASME

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

       

Duke kërkuar për Kollared ideal bolts Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë 1 / 2-13X2 janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës me jakë Bolts hex. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: bulona> bulona fllanxhë dhe bulona gjashtëkëndësh me kollare