+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bolts fllanxhë & Bolts hekuri kollare

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596016725782430.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596787696210077.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596787699641334.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596787700730217.jpg

Bolt me ​​fllanxhë magji

Çmimi i njësisë: 0.01 ~ 0.5 USD
Lloji i pagesës: T / T, L / C, D / P, Western Union
Min. Porosia: 200 Kilogram
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

produktiviteti: 600 Ton / Ton në muaj

markë: I ndritshëm

Transporti: Oqeani, Ajri

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia furnizimit: 1000

Certifikata: ISO9001


përshkrim i produktit

Emri: Bolt me ​​fllanxhë, Bolt me ​​fllanxhë magji, gjashtëkëndësh Bolts fllanxhë. gjashtëkëndësh Bolon me fllanxhë koke, gjashtëkëndësh çeliku Bolonat me fllanxhë,
Des: Bolt me ​​fytyrë me fllanxhë, dy tip me kokë: i zbrazët / konveks dhe fytyrë me dhëmbëza / pa dhëmbëzuar
specifikimet:
1. Madhësia: M5-20 .8 # - 3/4
2. Standardi: ANSI / ASME (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: SAE J429 Shkalla 2 .5.8
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë

Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika.

Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri

9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C

10. Modeli Nr.: ASME

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

       

Looking for ideal Hex Flange bolts Manufacturer & supplier ? We have a wide selection at great prices to help you get creative. All the Hex Head Flange Bolts are quality guaranteed. We are China Origin Factory of Metric Hex Flange Bolts. If you have any question, please feel free to contact us.

Kategoritë e produktit: bulona> bulona fllanxhë dhe bulona gjashtëkëndësh me kollare