+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bolts fllanxhë & Bolts hekuri kollare

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596016890521708.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596787548720156.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596787549842172.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596787549179783.jpg

Hex fllanxhë Bolt me ​​Hollow

Çmimi i njësisë: 0.01 ~ 0.5 USD
Lloji i pagesës: T / T, L / C, D / P, Western Union
Min. Porosia: 200 Kilogram
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

produktiviteti: 600 Ton në muaj

markë: I ndritshëm

Transporti: Oqeani, Ajri

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia furnizimit: 1000

Certifikata: ISO9001

përshkrim i produktit

Des: Bolt me ​​fytyrë me fllanxhë, dy tip me kokë: i zbrazët / konveks dhe fytyrë me dhëmbëza / pa dhëmbëzuar

specifikimet:
1. Madhësia: M5-20 .8 # - 3/4
2. Standardi: DIN, BS, JIS, (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: 4.6 4.8.5.8.6.8.8.8.10.9.12.9
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë

Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika.

Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri

9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C

10. Nr Modeli: DIN6921. JIS B 1189. Jo-Standard

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

       

Po kërkoni për Prodhuesin dhe furnizuesin ideal të Boltave të Hex Flange? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha Bolt magji me uritur janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Bolit të Hex Flange Me Hollow. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: bulona> bulona fllanxhë dhe bulona gjashtëkëndësh me kollare