+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bolts fllanxhë & Bolts hekuri kollare

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596015249871542.jpg

Cilësi e Lartë DIN6921 Hexgaon Flange Bolt

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CIF
Min. Porosia: 1000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 60 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Bolts varet: Gjashtëkëndor
Standard: DIN
Nota: 8.8
Zbatimi: Makineri
Përfundimi: Zink i kaltër-bardhë


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 50 tonë në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 50 ton
Certifikata: ISO9001
Porti: Shangai, Ningbo

përshkrim i produktit

Cilësi e Lartë DIN6921 Hexgaon Flange Bolt

       

Des: Bolt me ​​fytyrë me fllanxhë, dy tip me kokë: i zbrazët / konveks dhe fytyrë me dhëmbëza / pa dhëmbëzuar
specifikimet:
1. Madhësia: M5-20, 8 # - 3/4 "
2. Standardi: DIN, BS, JIS (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: 4.6, 4.8, 5.8, 6.8, 8.8, 10.9, 12.9
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë, HDG, pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë

Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika

Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri

9. Kushtet e pagesës: T / T, L / C

10. Modeli Nr .: DIN6921, JIS B 1189, ISO4162 (Jo-Standard)

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

       DIN6921size

       

Looking for ideal High Quality DIN6921 Bolt Manufacturer & supplier ? We have a wide selection at great prices to help you get creative. All the High Quality Hexgaon Flange Bolt are quality guaranteed. We are China Origin Factory of DIN6921 Hexgaon Flange Bolt. If you have any question, please feel free to contact us.

Kategoritë e produktit: bulona> bulona fllanxhë dhe bulona gjashtëkëndësh me kollare