+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bolts fllanxhë & Bolts hekuri kollare

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596015913349706.jpg

Bolt me ​​fllanxhë Hexgaon me cilësi të lartë DIN6921

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CIF
Min. Porosia: 2000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 60 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Bolts varet: Gjashtëkëndor
Standard: DIN
Nota: 8.8
Zbatimi: Makineri
Përfundimi: Zink i kaltër-bardhë


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 100 tonë në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 100 ton
Certifikata: ISO9001
Porti: Shangai, Ningbo


përshkrim i produktit

Bolt me ​​fllanxhë Hexgaon me cilësi të lartë DIN6921

Des: Bolt me ​​fytyrë me fllanxhë, dy tip me kokë: i zbrazët / konveks dhe fytyrë me dhëmbëza / pa dhëmbëzuar

specifikimet:
1. Madhësia: M5-20, 8 # - 3/4 "
2. Standardi: DIN, BS, JIS (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: 4.6, 4.8, 5.8, 6.8, 8.8, 10.9, 12.9
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë, HDG, pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë             

Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika              

Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri              

9. Kushtet e pagesës: T / T, L / C              

10. Modeli Nr .: DIN6921, JIS B 1189, ISO4162 (Jo-Standard)            

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë        

Madhësia e DIN6921 Looking for ideal High Quality Bolt Manufacturer & supplier ? We have a wide selection at great prices to help you get creative. All the High Quality Bolt DIN6921 are quality guaranteed. We are China Origin Factory of Hexgaon Flange Bolt DIN6921. If you have any question, please feel free to contact us.

Kategoritë e produktit: bulona> bulona fllanxhë dhe bulona gjashtëkëndësh me kollare