+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bolts fllanxhë & Bolts hekuri kollare

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596015116473352.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596015117498337.jpg

Bolts me fllanxhë Hexgaon me cilësi të lartë DIN6921

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP
Min. Porosia: 1000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 35 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Nr modeli: DIN 6921
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Bolts varet: Gjashtëkëndor
Standard: DIN, JIS, GB
Nota: 6.8
Zbatimi: Makineri
Mbaro: E zezë

Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 500 tonë në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: NingBo Kinë
Aftësia e furnizimit: 800 tonë në muaj
Certifikata: ISO9001
Porti: SHANGHAI, NINGBO

përshkrim i produktit

Hexgaon me cilësi të lartë Bolts fllanxhë DIN6921

       

Des: Bolt me ​​fytyrë me fllanxhë, dy tip me kokë: i zbrazët / konveks dhe fytyrë me dhëmbëza / pa dhëmbëzuar
specifikimet:
1. Madhësia: M5-20, 8 # - 3/4 "
2. Standardi: DIN, BS, JIS (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: 4.6, 4.8, 5.8, 6.8, 8.8, 10.9, 12.9
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë, HDG, pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë

Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika

Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri

9. Kushtet e pagesës: T / T, L / C

10. Modeli Nr .: DIN6921, JIS B 1189, ISO4162 (Jo-Standard)

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë


       

Po kërkoni prodhues dhe furnizues ideal me cilësi të lartë DIN 6921? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë Hexgaon Bolonat me fllanxhë DIN6921 janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Cilësisë së Lartë Hexgaon fllanxhë bolts. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: bulona> bulona fllanxhë dhe bulona gjashtëkëndësh me kollare