+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bolts fllanxhë & Bolts hekuri kollare

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596015180803376.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596787969150294.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596787969161881.jpg

Bolt me ​​fllanxhë magji me cilësi të lartë JIS B1189

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CFR, CIF
Min. Porosia: 1000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Nr modeli: JIS B1189
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Bolts varet: Gjashtëkëndor
Standardi: JIS
Nota: 10.9
Zbatimi: Makineri
Përfundimi: Zink i kaltër-bardhë

Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 50 tonë në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 100 ton
Certifikata: ISO9001
Porti: Shangai, Ningbo

përshkrim i produktit

Bolt me ​​fllanxhë magji me cilësi të lartë JIS B1189

Des: Bolt me ​​fytyrë me fllanxhë, dy tip me kokë: i zbrazët / konveks dhe fytyrë me dhëmbëza / pa dhëmbëzuar
specifikimet:
1. Madhësia: M5-20, 8 # - 3/4 "
2. Standardi: DIN, BS, JIS (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: 4.6, 4.8, 5.8, 6.8, 8.8, 10.9, 12.9
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë, HDG, pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë

Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika

Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri

9. Kushtet e pagesës: T / T, L / C

10. Modeli Nr .: DIN6921, JIS B 1189, ISO4162 (Jo-Standard)

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

Po kërkoni prodhuesin dhe furnizuesin ideal të Cilësisë së Lartë të Heqësave të Fllanxhave? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë JIS B1189 Hex Flange Bolt janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës me Cilësi të Lartë JIS B1189 Hex Flange Bols. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: bulona> bulona fllanxhë dhe bulona gjashtëkëndësh me kollare