+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bolts fllanxhë & Bolts hekuri kollare

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596016263646203.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596788133474162.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596788130655169.jpg

Bolona metrike me fllanxhë metrike

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP
Min. Porosia: 500 Kilogram
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh me fllanxhë
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Bolts varet: Gjashtëkëndor
Standard: DIN, JIS, GB, ANSI
Nota: 8.8
Zbatimi: Makineri
Përfundimi: Ngjyra-zinkuar

Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 600 Ton në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e Furnizimit: 1000 Ton
Certifikata: ISO9001

përshkrim i produktit

Des: Bolt me ​​fytyrë me fllanxhë, dy tip me kokë: i zbrazët / konveks dhe fytyrë me dhëmbëza / pa dhëmbëzuar

specifikimet:
1. Madhësia: M5-20 .8 # - 3/4
2. Standardi: DIN, BS, JIS, (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: 4.6 4.8.5.8.6.8.8.8.10.9.12.9
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë

Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika.

Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri

9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C

10. Nr Modeli: DIN6921. JIS B 1189. Jo-Standard

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

       

Duke kërkuar idealin Bolts fllanxhë Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. E gjithë metrika Bolonat me fllanxhë are quality guaranteed. We are China Origin Factory of Stainless Steel Flange bolts. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: bulona> bulona fllanxhë dhe bulona gjashtëkëndësh me kollare