+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra fllanxhe

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596088694838403.jpg

DIN6923 Arra me fllanxhë çeliku karboni

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Paypal
Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP
Min. Porosia: 1000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Nr modeli: DIN6923
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Stili i kokës: Gjashtëkëndor
Standard: DIN
Nota: 8.8


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 100 tonë në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 100 ton
Certifikata: ISO9001
Porti: Shangai, Ningbo


përshkrim i produktit

DIN6923 Çeliku i karbonit Arra me fllanxhë magji      

Des/Using: Flange nut is a nut that has a wide flange at one end that acts as an integrated, non-spinning washer.        

këto Arra janë kryesisht në formë gjashtëkëndore dhe përbëhen nga çeliku të ngurtësuar dhe të veshura me zink.
Fllanxha mund të jetë e dhëmbëzuar për të siguruar një veprim mbyllës.  


specifikimet:
1. Madhësia: M5-20
2. Standardi: DIN, BS, AS, UNI, IFI, JIS (jo standarde në dispozicion)
3. Klasa e pasurisë: 8.8, 10.9
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë, HDG, pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
· Paketimi me shumicë: 25-30 kg / kuti kartoni të jashtme, 36-48 kuti kartoni / paletë
· Kuti / kuti kartoni e jashtme: shumëngjyrëshe që të jetë sipas kërkesës / normale si fabrika
· Paleta: paleta evropiane e kompensatës / Euro paleta prej druri
9. Kushtet e pagesës: T / T, L / C
10. Nr Modeli: DIN6923, Jo-Standard
       

       11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë        

       

       Madhësia DIN6923        

Looking for ideal DIN6923 Carbon Steel Hex Arra fllanxhe Manufacturer & supplier ? We have a wide selection at great prices to help you get creative. All the Hex Flange Nuts are quality guaranteed. We are China Origin Factory of DIN6923 Carbon Steel. If you have any question, please feel free to contact us.

Kategoritë e produktit: Arra> Arra me fllanxhë