+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra fllanxhe

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596088914444798.jpg

Arra me fllanxhë gjashtëkëndësh DIN6923

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP
Min. Porosia: 500 Kilogram
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Nr Modeli: M4-22
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh me fllanxhë
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Stili i kokës: Gjashtëkëndor
Standard: DIN, ANSI, GB
Nota: 8.8


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 500T në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 1000
Certifikata: ISO9001

përshkrim i produktit

Des / Përdorimi: Arra me fllanxhë është një arrë që ka një fllanxhë të gjerë në njërin skaj që vepron si një rondele e integruar, jo-rrotulluese.
këto Arra janë kryesisht në formë gjashtëkëndore dhe përbëhen nga çeliku të ngurtësuar dhe të veshura me zink.
Fllanxha mund të jetë e dhëmbëzuar për të siguruar një veprim mbyllës.

specifikimet:
1, Madhësia: M4-22
2, Standardi: DIN, BS, AS, UNI, IFI, JIS, (në dispozicion jo standarde)
3, Klasa e Pronës: 8.8.10.9
4, Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8, Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.
· Paketimi me shumicë: 25-30 kg / kuti kartoni të jashtme, 36-48 kuti kartoni / paletë
· Kuti / kuti kartoni e jashtme: shumëngjyrëshe që të jetë sipas kërkesës / normale si fabrika.
· Paleta: paleta evropiane e kompensatës / Euro paleta prej druri
· 9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
· 10. Nr. I Modelit: DIN6923. Jo-Standard

       · 11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

       

Po kërkoni për Prodhuesin dhe furnizuesin ideal të Arrave me Hex Flange? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. E gjithë metrika Arra fllanxhe janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Kinës Origjina e Arra me fllanxhë gjashtëkëndësh. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: Arra> Arra me fllanxhë