+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra fllanxhe

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596088776446046.jpg

Arrë me fllanxhë magnetike DIN6923 me cilësi të lartë

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CFR, CIF
Min. Porosia: 1000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Nr modeli: DIN6923
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh me fllanxhë
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Bolts varet: Gjashtëkëndor
Standard: DIN
Zbatimi: Ndërtesa
Mbaro: E zezë


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 100 tonë në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 100 ton
Certifikata: ISO9001
Porti: Shangai, Ningbo

përshkrim i produktit

Arrë me fllanxhë magnetike DIN6923 me cilësi të lartë

       

Des / Përdorimi: Arra me fllanxhë është një arrë që ka një fllanxhë të gjerë në njërin skaj që vepron si një rondele e integruar, jo-rrotulluese.        

këto Arra janë kryesisht në formë gjashtëkëndore dhe përbëhen nga çeliku të ngurtësuar dhe të veshura me zink.
Fllanxha mund të jetë e dhëmbëzuar për të siguruar një veprim mbyllës.
specifikimet:
1, Madhësia: M4-22
2, Standardi: DIN, BS, AS, UNI, IFI, JIS (në dispozicion jo standarde)
3, Klasa e Pronës: 8.8, 10.9
4, Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë, HDG, pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8, Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
· Paketimi me shumicë: 25-30 kg / kuti kartoni të jashtme, 36-48 kuti kartoni / paletë
· Kuti / kuti kartoni e jashtme: shumëngjyrëshe që të jetë sipas kërkesës / normale si fabrika
· Paleta: paleta evropiane e kompensatës / Euro paleta prej druri
· 9. Kushtet e Pagesës: T / T, L / C
· 10. Nr Modeli: DIN6923, Jo-Standard
       

       · 11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë        

Po kërkoni prodhues dhe furnizues ideal me cilësi të lartë DIN6923 Hex fllanxhë? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha Arrat me fllanxhë DIN6923 Hex janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës me Arrë Flanxhe me Cilësi të Lartë. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: Arra> Arra me fllanxhë