+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra fllanxhe

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596088817631873.jpg

Arra me fllanxhë gjashtëkëndësh DIN6923 me cilësi të lartë

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CIF
Min. Porosia: 1000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Nr modeli: DIN6923
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh me fllanxhë
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Stili i kokës: Gjashtëkëndor
Standard: DIN
Nota: 8.8


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 100 tonë në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 100 ton
Certifikata: ISO9001
Porti: Shangai, Ningbo

përshkrim i produktit

DIN6923 me cilësi të lartë Arra me fllanxhë gjashtëkëndësh

Des / Përdorimi: Arra me fllanxhë është një arrë që ka një fllanxhë të gjerë në njërin skaj që vepron si një rondele e integruar, jo-rrotulluese.

këto Arra janë kryesisht në formë gjashtëkëndore dhe përbëhen nga çeliku të ngurtësuar dhe të veshura me zink.
Fllanxha mund të jetë e dhëmbëzuar për të siguruar një veprim mbyllës.


specifikimet:

1, Madhësia: M4-22
2, Standardi: DIN, BS, AS, UNI, IFI, JIS (në dispozicion jo standarde)
3, Klasa e Pronës: 8.8, 10.9
4, Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë, HDG, pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8, Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
· Paketimi me shumicë: 25-30 kg / kuti kartoni të jashtme, 36-48 kuti kartoni / paletë
· Kuti / kuti kartoni e jashtme: shumëngjyrëshe që të jetë sipas kërkesës / normale si fabrika
· Paleta: paleta evropiane e kompensatës / Euro paleta prej druri
· 9. Kushtet e Pagesës: T / T, L / C
· 10. Nr Modeli: DIN6923, Jo-Standard

· 11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

Po kërkoni prodhues dhe furnizues ideal me cilësi të lartë DIN6923 arrash? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Gjithë gjashtëkëndëshi DIN6923 Arra fllanxhe janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Arrave Gjashtëkëndësh me Cilësi të Lartë. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: Arra> Arra me fllanxhë