+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Lavatrice banesa

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596072541489737.jpg

Rondele e sheshtë çeliku DIN125A

Min. Renditja: 200-500KGS
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Marka: Brightfast
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 1000
Certifikata: ISO9001


përshkrim i produktit

Des / Përdorimi: Një rondele është një pllakë e hollë (tipike në formë disku) me një vrimë (zakonisht në mes) që përdoret normalisht për të shpërndarë ngarkesën e një fiksuesi të filetuar,
Washers janë zakonisht metalike ose plastike

specifikimet:
1. Madhësia: M3-76
2. Standardi: DIN, UNI, JIS, (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: Si standard
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë
Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika.
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri
9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
10. Nr Modeli: DIN125 DIN 988 DIN6798 DIN6799 DIN 137 DIN440 DIN472 DIN 6796 DIN434 DIN 471 dhe Të tjerët ANSI, JIS, ISO Standard
11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë


Po kërkoni prodhues dhe furnizues idealë të rondeleve të çelikut? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë Rondele Flat çeliku janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Rondele të Flatshme të Çelikut. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Rondele> Rondele të sheshta