+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Lavatrice banesa

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596102608944910.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596783737593342.jpg

Rondele të rrafshëta çeliku

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP
Min. Porosia: 300 Kilogram
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Lloji: Rondelë e rrafshët
Materiali: Çeliku i karbonit
Struktura e rondeleve të kombinuara: Një lloj
Paketimi i rondeleve të kombinuara: Gjithë përfshirëse
Lloji i rondeleve të pranverës: Standard


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 600 Ton në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e Furnizimit: 1000 Ton
Certifikata: ISO9001


përshkrim i produktit

Des / Përdorimi: Një rondele është një pllakë e hollë (tipike në formë disku) me një vrimë (zakonisht në mes) që përdoret normalisht për të shpërndarë ngarkesën e një fiksuesi të filetuar,
Washers janë zakonisht metalike ose plastike

specifikimet:
1. Madhësia: M3-76
2. Standardi: DIN, UNI, JIS, (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: Si standard
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë
Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika.
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri
9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
10. Nr Modeli: DIN125 DIN 988 DIN6798 DIN6799 DIN 137 DIN440 DIN472 DIN 6796 DIN434 DIN 471 dhe Të tjerët ANSI, JIS, ISO Standard
11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

Duke kërkuar idealin Lavatrice banesa Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha rondelet e rrafshëta të çelikut janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Rondeleve të Çelikut. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Rondele> Rondele të sheshta