+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Gardëra Bolt

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596076102178453.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596076102355345.jpg

Set i rrufe në mbrojtje të galvanizimit të nxehtë Gr.4.8

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CIF
Min. Porosia: 1000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 50 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic

materiali: Çelik prej karboni

Lloji: Koka e rrumbullakët

Connection: Bolts me krahë

Bolts varet: Round

Standard: DIN

Gradë: 4.8

Aplikacion: Ndërtesë

Mbaro: Galvanizim i nxehtë


Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

produktiviteti: 200 tonë në muaj

markë: BFT

Transporti: Oqeani, Ajri

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia furnizimit: Ton 200

Certifikata: ISO9001

Port: Shanghai, Ningbo


përshkrim i produktit

Galvanizimi i zhytjes së nxehtë Gr.4.8 Gardëra Bolt sets


specifikimet:
1.Size: M6-24, 1/4-3/4
2. Standardi: DIN, BS, JIS, (57007658, jo standarde në dispozicion)
3. Klasa e pasurisë: 4.8, 8.8
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë, HDG, pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kuti kartoni të jashtme, 36-48 kartona / paletë

Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika

Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri

9. Kushtet e pagesës: T / T, L / C

10. Nr Modeli: Jo-Standard

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

Në kërkim të Mbrojtësit ideal të galvanizimit të nxehtë bolts Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë bulonat e galvanizimit të nxehtë janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Kinës Origjina e Gr.4.8 Bolts mbrojtëse. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

       ProdhuarPaketimi dhe TransportiPuneDyqani ynë

Po kërkoni një zhytje ideale Galvanizimi i Boltit të Gardës Prodhuesi dhe furnizuesi i kompleteve? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha Grupet e Boltave të Gardrail Gr.4.8 janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të grupeve të rrufe në qiell të nxehtë. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: Bolona> Bolt mbrojtëse