+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Varet Bolt

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596781703982847.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596781716155846.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596781716899035.jpg

Vida me vida dyfishtë

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Paypal, Western Union
Incoterm: FOB, CFR, CIF, FCA, CPT, CIP
Min. Porosia: 300 Kilogram
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Lloji: Stud


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 300 Ton / Ton në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Tokë, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e Furnizimit: 300 Ton
Certifikata: ISO9001
Porti: SHANGHAI, NINGBO

përshkrim i produktit

Fundi i dyfishtë Vida hallkë bolts

Vidat e varësave kanë zona të filetuara në të dy skajet, një fije vidhos vidhos në njërin skaj dhe fije vidhosje makine në anën tjetër. Ato janë të dizajnuara për futje në një vrimë të para-shpuar dhe janë ideale për aplikim sipërm, zakonisht në një mur ose tavan. Përfundimi i thjeshtë, ose metali i zhveshur, mund ose nuk mund të ketë një shtresë të vajit të lehtë për t'i rezistuar korrozionit. Përfundimi i thjeshtë, ose metali i zhveshur, mund ose nuk mund të ketë një shtresë të vajit të lehtë për t'i rezistuar korrozionit.

Materiali në dispozicion:
1.StainlessSteel:SS201,SS303,SS304,SS316,SS410,SS420
2.Steel:C45(K1045), C46(K1046),C20
3. Çeliku i karbonit: 1010,1035,1045
4. Alumini ose Alumini i Aluminit: Al6061, Al6063, Al7075etj
5.Bras: H59, H62, bakër, bronz
Trajtimi i sipërfaqes: E thjeshtë, e zinkuar, e verdhë e zinkuar, e zinkuar e zezë, e veshur me bronz, kadmium, gjeomet, dakromet, HDG, nylok, oksid i zi, nikel, fosfatizues, shtresë pluhuri dhe elektroforezë.
Standard: ISO, DIN, ANSI, JIS, BS dhe Jo-standarde.
Certifikata: GB / T19001-2008 / ISO9001: 2008
Mund të përputhet me ROHS, SGS dhe mbrojtjen e mjedisit
Procesi i Prodhimit: Lënda e parë / QC / Titulli / Threading / Trajtimi i nxehtësisë / Trajtimi i sipërfaqes / Inspektimi QC / Renditja dhe Paketimi / Transporti
Shërbimi i Shembullit: Mostrat për mbërthyeset standarde të çelikut inox janë të gjitha falas.
Koha e plumbit: 25-45 ditë pas konfirmimit të porosisë
Paketimi: 25 kg / kuti kartoni, pjesa më e madhe, 36 kartonë / paletë
Madhësia e kartonit: 18 * 26 * 28cm ose e personalizuar
Garanci: Ne konfirmojmë që ne sigurojmë që produktet do të kënaqin kërkesën tuaj 100%
Shërbimi pas shitjes: Ne do të ndjekim çdo klient dhe do të zgjidhim të gjitha problemet tuaja të kënaqura pas shitjes

Po kërkoni prodhues dhe furnizues ideal të bulonave të varur? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha vidat me dy funde janë të garantuara nga cilësia. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Vidhave të Varesës me Vida të Dyfishta. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: Vida> Vidë varëse