+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bolts rënda Hex

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596025942433439.jpg

A394 Bolts kullë transmetimi çeliku

Model No.: 1/2;5/8;3/4;7/8;1

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani
përshkrim i produktit
A394 Bolts Tower Transmetimit Çeliku, Ne kemi tre lloje:
1.1 Bolte të veshura me zink të tipit 0-të nxehtë të bëra nga të ulta ose
çelik karboni mesatar.
1.2 Bolte të veshura me zink të tipit 1-të nxehtë të bëra nga mesatare
çelik karboni, i shuar dhe i zbutur.
1.3 Lloji 3-I zhveshur (i veshur), i shuar dhe i zbutur

bulona të bëra prej çeliku të motit.

       

Po kërkoni prodhues dhe furnizues idealë të bulonave A394? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë Bolts Tower janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Bolonave të Kullës A394. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: Bolona> Bolts Hex Heavy