+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bolts rënda Hex

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596705054364849.jpg

A490 Bolt strukturor i rëndë hex

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CFR, CIF
Min. Porosia: 1000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 50 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Bolts varet: Gjashtëkëndor
Standardi: ANSI
Nota: 8.8
Zbatimi: Ndërtesa
Mbaro: Galvanizimi i nxehtë

Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 100 tonë në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 100 ton
Certifikata: ISO9001
Porti: SHANGHAI, NINGBO

përshkrim i produktit

Koka gjashtëkëndore e rëndë strukturore bolts ASTM A490

des: Bolte të rënda strukturore gjashtëkëndore kërkojnë një kokë magji që është më e madhe se një kokë magji standarde (e përfunduar). Këto specifikime përfshijnë A193, A320 dhe A307B. Megjithëse bulonat A325 dhe A490 gjithashtu kërkojnë një kokë të rëndë magji. ju lutemi referojuni Bulonave Strukturorë për specifikimet dimensionale, pasi që këto bulona kanë gjatësi më të shkurtër fije se standardi Bolona të rënda magji.

Bolts strukturorë hex të rëndë mbulon bulona strukturore hex të rënda me forcë të lartë nga diametri 1/2 "deri në diametër 1-1 / 2"
Ka tre Lloje, Type1, Type2, Type3, me shenja të ndryshme teknike dhe koke.
specifikimet:
1.Size: 1/2---1 1/2
2. Standardi: ASTMA490, ANSI / ASME B 18.2.1
3. Klasa e pasurisë: A325
4. Materiali: Çelik karboni
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë, HDG, pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë

Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika

Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro paleta prej druri

9. Kushtet e pagesës: T / T, L / C

10. Nr Modeli: ASTM A490

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

       dyqan

Duke kërkuar për Bolt ideal Hex Heavy And Arra Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë Bolt e rëndë strukturor A490 janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Boltit të Hexgon të rëndë. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: Bolona> Bolts Hex Heavy