+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bolts rënda Hex

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596079154605269.jpg

STRUKTURA E Çelikut DIN6914 BOLT I HEX I rëndë

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CFR, CIF
Min. Porosia: 1000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 50 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Bolts varet: Gjashtëkëndor
Standard: DIN
Nota: 8.8
Zbatimi: Ndërtesa
Mbaro: Galvanizimi i nxehtë

Info shtesë
Paketimi: Çantë / KUTI / KARTON / PALET
Produktiviteti: 100 tonë në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i Origjinës: KINA
Aftësia e furnizimit: 100 ton
Certifikata: ISO9001
Porti: SHANGHAI, NINGBO

përshkrim i produktit

STRUKTURA E Çelikut DIN6914 BOLT I HEX I rëndë

Des: Një vidë, ose një rrufe në qiell, është një lloj fiksimi që karakterizohet nga një spiral.

       

specifikimet:
1. Madhësia: M5-64, 8 # -2 1/2 "
2. Standardi: DIN, ANSI / ASME, BS, JIS (jo standarde në dispozicion)
3. Klasa e Pasurisë: 4.6, 4.8, 5.8, 6.8, 8.8, 10.9, 12.9, SAE J429 Nota 2.5.8
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Mbaro: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph, HDG, pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë
Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro paleta prej druri
9. Kushtet e pagesës: T / T, L / C
10. Nr modeli: DIN933, DIN931, DIN558, DIN601, DIN960, DIN961, DIN7990
Specifikimet ASME B18.2.1, SAE J429 & ASTM A307
11. Koha e dorëzimit: normal është 30-50 ditë, sipas porosive        

       

Kapak magji Vida: me pajisje mekanike me fije të jashtme me diametër 1/4 "ose më të madh, me një prerje, me fytyrë rondele, kokë magji dhe një fytyrë rondele në sipërfaqen e mbajtësit.
Shenja kryesore: sipas standardit (dy linja me Logo, tre linja me logo etj.)        

       

Bolts magji magji: rrufe në qiell magji me një pikë të përpunuar e cila është e filetuar në kokë. jo Washers, pa dhëmbë me fije të plotë.        

       

Shenja kryesore: sipas standardit (dy linja me Logo, tre linja me logo etj.)        

Po kërkoni prodhuesin dhe furnizuesin ideal të DIN6914 HEX BOLT? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë DIN6914 STRUKTURA STEEL STRUKTURA HEX BOLT janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të BOLT HEX DIN6914 HEX. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: Bolona> Bolts Hex Heavy