+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bolts rënda Hex

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596026005967130.jpg

Forcë të Lartë ASTM A325 Hex Hex Bolt

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CIF
Min. Porosia: 1000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Nr modeli: ASTM A325
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Bolts varet: Gjashtëkëndor
Standardi: ANSI
Nota: 8.8
Zbatimi: Makineri
Mbaro: E zezë

Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 100 tonë në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 100 ton
Certifikata: ISO9001
Porti: Shangai, Ningbo

përshkrim i produktit

Forcë të Lartë ASTM A325 Hex Hex Bolt       

des: Bolte të rënda strukturore gjashtëkëndore kërkojnë një kokë magji që është më e madhe se një kokë magji standarde (e përfunduar). Këto specifikime përfshijnë A193, A320 dhe A307B. Edhe pse A325 dhe A490 bolts gjithashtu kërkojnë një kokë të rëndë magji. ju lutemi referojuni Bulonave Strukturorë për specifikimet dimensionale, pasi që këto bulona kanë gjatësi më të shkurtër fije se standardi Bolona të rënda magji.        

Vidhat strukturorë të gjashtëkëndëshit të rëndë mbulojnë bulonat strukturorë hex të rëndë me forcë të lartë nga diametri ½ "deri në diametër 1-1 / 2"
Ka tre Lloje, Type1, Type2, Type3, me shenja të ndryshme teknike dhe koke.  

specifikimet:
1.Size: 1/2---1 1/2
2. Standardi: ASTMA325, ANSI / ASME B 18.2.1,
3. Klasa e pasurisë: A325
4. Materiali: Çelik karboni
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.       

Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë               

Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika.              

Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri              

9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C              

10. Modeli Nr .:ASTM A325           

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë        

Po kërkoni prodhuesin dhe furnizuesin ideal të ASTM A325 Hex Hex Bolt? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë Bolt e Hex-it të Fortë të Lartë janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës me Bolt të ASTM A325 me Forcë të Lartë. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: Bolona> Bolts Hex Heavy