+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra të rënda heks

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596089971704573.jpg

2H Arrë

Modeluar No .: 2H Arrë e rëndë HEX

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

përshkrim i produktit

Arrë HEX HEAVY HEX: NGA M2-M12 Kërkoni prodhuesin dhe furnizuesin ideal 48H HEAVY HEX Arrë? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha Arrat 2H HEAVY HEX janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Arrës së Hex Hex 2H. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: Arra> Arra të rënda magji