+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra të rënda heks

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596090009424302.jpg

ASTM A563 GR.DH Arrë e rëndë HEX

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CFR
Min. Porosia: 1000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Stili i kokës: Gjashtëkëndor
Standardi: ANSI


Info shtesë
Paketimi: Çantë / KUTI / KARTON / PALET
Produktiviteti: 100 tonë në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i Origjinës: KINA
Aftësia e furnizimit: 100 ton
Certifikata: ISO9001
Porti: SHANGHAI, NINGBO

përshkrim i produktit

ASTM A563 GR.DH Arrë e rëndë HEX

       

specifikimet:        

1. Madhësia: M6 M64
2. Standardi: A563M, (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: 5, 9, 10, 12, 8S, 8S3, 10S, 10S3, DH
4. Materiali: Çeliku i karbonit, Çeliku i lidhur
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë, HDG, pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë
Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri
9. Kushtet e pagesës: T / T, L / C
10. Nr Modeli: A194 2H, Jo-Standard      

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë        

Po kërkoni ASTM A563 GR.DH HEAVY HEX NUT prodhues dhe furnizues? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha ASTM A563 GR.DH janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Arrës së HEX të rëndë. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: Arra> Arra të rënda magji