+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra të rënda heks

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596090439474079.jpg

Arra të rënda gjashtëkëndësh ASTM A563

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CFR, CIF
Min. Porosia: 500 Kilogram
Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Stili i kokës: Gjashtëkëndor
Standardi: ANSI
Nota: 8.8


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 100 tonë në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 100 ton
Certifikata: ISO9001
Porti: Shangai, Ningbo


përshkrim i produktit

ASTM A563 Gjashtëkëndësh i rëndë Arra

       

specifikimet:        

1. Madhësia: M6 M64
2. Standardi: A563M, (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: 5, 9, 10, 12, 8S, 8S3, 10S, 10S3
4. Materiali: Çeliku i karbonit, Çeliku i lidhur
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë, HDG, pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë
Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri
9. Kushtet e pagesës: T / T, L / C
10. Nr Modeli: A194 2H, Jo-Standard      

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë        

Po kërkoni prodhuesin dhe furnizuesin ideal të ASTM A563? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha Arrat e Gjashtëkëndëshit të Rëndë janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Arrave të Gjashtëkëndëshit të ASTM A563. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: Arra> Arra të rënda magji