+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra të rënda heks

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1595405834792077.jpg

Arra të rënda magji A194 2H arra

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CFR, CIF
Min. Porosia: 1000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 45 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Stili i kokës: Gjashtëkëndor
Standardi: ANSI
Nota: 8.8


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 50 tonë në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 50 ton
Certifikata: ISO9001
Porti: Shangai, Ningbo


përshkrim i produktit

Arrë e rëndë magji A194 2H Arra

       

specifikimet:        

1, Madhësia: 1 / 4-4
2, Standardi: A194 2H (në dispozicion jo standarde)
3, Klasa e Pronës: 2H
4, Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë, HDG, pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8, Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë
Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro paleta prej druri
9. Kushtet e pagesës: T / T, L / C
10. Nr Modeli: A194 2H, Jo-Standard     

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë        

Dyqani ynë Po kërkoni për Prodhuesin dhe furnizuesin ideal të Arrave të Heqit të Rëndë? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha Arrat A194 2H janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Arrave të Hex Heavy A194 2H. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: Arra> Arra të rënda magji