+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Arra të rënda heks

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596090527672266.jpg

Arra të rënda magji 2H me cilësi të lartë

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CFR, CIF
Min. Renditja: 1000 kilometër
Koha e dorëzimit: 50 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Stili i kokës: Gjashtëkëndor
Standardi: ANSI
Nota: 10.9


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 100 tonë në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 100 ton
Certifikata: ISO9001
Porti: Shanghai, NingBo


përshkrim i produktit

       Cilësi e Lartë 2H Arra të rënda heks

       

specifikimet:        

1. Madhësia: 1 / 4-4
2. Standardi: A194 2H, (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: 2H
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë, HDG, pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë
Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri
9. Kushtet e pagesës: T / T, L / C
10. Nr Modeli: A194 2H, Jo-Standard       

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë        

dyqanpune

Po kërkoni Cilësi të Lartë ideale 2H Arra Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë 2H Heavy Hex Nuts janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Cilësisë së Lartë të Rëndë Arra magji. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: Arra> Arra të rënda magji