+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bolts hex

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596014688293084.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596014688247748.jpg

DIN931 Vidë me bulona me kokë gjashtëkëndësh

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union 

Min. Porosia: 200 Kilogram 

Koha e dorëzimit: 30 ditë 

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic

Materiali: çeliku i karbonit

Lloji: Koka gjashtëkëndësh

Lidhja: Bolt i zakonshëm

Bolts varet: Gjashtëkëndor

Standard: DIN, JIS, GB, ANSI

Nota: 8.8

Zbatimi: Makineri

Mbarimi: Zink i kaltër-bardhë


Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

Produktiviteti: 600 tonë në muaj

Marka: BFT

Transporti: Oqean, Ajër

Vendi i origjinës: Kina

Aftësia e Furnizimit: 1000 Ton

Certifikata: ISO9001


përshkrim i produktit

DIN931 Koka magji bolts / Vidë me kapak magji / metrikë Bolts magji magji

Des: Një vidë, ose një rrufe në qiell, është një lloj fiksimi i karakterizuar nga një spiral,


specifikimet:
1.Size: M4-100 .8#-4" Length:6-1000mm
2. Standardi: DIN, ANSI / ASME, BS, JIS, (në dispozicion jo standarde)

3. Klasa e pasurisë:

Çeliku: ISO898: 4.6 ~ 12.9; ASTM A307, A354, A449, SAE J429 Gr.2 ~ Gr.8

Çelik inox: ISO3506: A2 (50 ~ 80), A4 (50 ~ 80), C1, C3, ASTM F593, F594, F738M

4. Materiali: Çeliku i karbonit, Çeliku i aliazhit, Çelik
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.
· Paketimi me shumicë: 25-30 kg / kuti kartoni të jashtme, 36-48 kuti kartoni / paletë
· Kuti / kuti kartoni e jashtme: shumëngjyrëshe që të jetë sipas kërkesës / normale si fabrika.
· Paleta: paleta evropiane e kompensatës / Euro paleta prej druri
· 8. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
· 9. Nr Modeli: DIN933 DIN931, DIN558, DIN601, DIN960, DIN961, DIN7990,
· Specifikimet ASME B18.2.1, SAE J429 & ASTM A307
· 10.Koha e dorëzimit: normal është 15-30 ditë, sipas porosive

Kapak magji Vida: me pajisje mekanike me fije të jashtme me diametër 1 / 4¨ ose më të madh, me një prerje, me fytyrë rondele, kokë magji dhe një fytyrë rondele në sipërfaqen e mbajtësit.
Shenja kryesore: sipas standardit (dy linja me Logo, tre linja me logo etj.)

Bolte koka magji DIN933 DIN931 me një pikë të përpunuar e cila është e filetuar në kokë.
jo Washers, pa dhëmbë me fije të plotë

765


Po kërkoni prodhuesit dhe furnizuesit idealë të DIN931 Bolonave me Kashtë? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë Bolts hex Vidat janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Boltave Hex Tap. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: Bolona> Bolts magji