+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bolts hex

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596014764599051.jpg

Vidha me vida kapak magji

Lloji i pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union 

Min. Porosia: 200 Kilogram 

Koha e dorëzimit: 30 ditë 

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info shtesë

Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë

Produktiviteti: 500 ton në muaj

Marka: Brightfast

Transporti: Oqean, Ajër

Vendi i origjinës: Kina

Aftësia e Furnizimit: 500 ton në muaj

Certifikata: ISO9001


përshkrim i produktit

Des: Një vidë, ose një rrufe në qiell, është një lloj fiksimi i karakterizuar nga një spiral,

specifikimet:

1.Size: M5-64 .8#-2 1/2"
2. Standardi: DIN, ANSI / ASME, BS, JIS, (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: 4.6 4.8.5.8.6.8.8.8.10.9.12.9, SAE J429 Shkalla 2 .5.8
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.
· Paketimi me shumicë: 25-30 kg / kuti kartoni të jashtme, 36-48 kuti kartoni / paletë
· Kuti / kuti kartoni e jashtme: shumëngjyrëshe që të jetë sipas kërkesës / normale si fabrika.
· Paleta: paleta evropiane e kompensatës / Euro paleta prej druri
· 8. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
· 9.Model No.: DIN933.DIN931,DIN558,DIN601,DIN960,DIN961,DIN7990,
· Specifikimet ASME B18.2.1, SAE J429 & ASTM A307
· 10.Koha e dorëzimit: normal është 15-30 ditë, sipas porosive

Kapak magji Vida: me pajisje mekanike me fije të jashtme me diametër 1 / 4¨ ose më të madh, me një prerje, me fytyrë rondele, kokë magji dhe një fytyrë rondele në sipërfaqen e mbajtësit.
Shenja kryesore: sipas standardit (dy linja me Logo, tre linja me logo etj.)

Bolts magji magji: rrufe në qiell magji me një pikë të përpunuar e cila është e filetuar në kokë.
jo Washers, pa dhëmbë me fije të plotë
Shenja kryesore: sipas standardit (dy linja me Logo, tre linja me logo etj.)

Po kërkoni për Prodhuesin dhe furnizuesin ideal të Vidhave të Kapakëve? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha vidhat e kapakut të kokës Hex janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Kinës Origjina e Vidë Cap Cap. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: Bolona> Bolts magji