+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bolts hex

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596702721372233.jpg

Lartë gjashtëkëndësh Qualiy i Lartë DIN931

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CIF
Min. Porosia: 1000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 50 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Bolts varet: Gjashtëkëndor
Standard: DIN
Nota: 8.8
Zbatimi: Makineri
Mbaro: E zezë


Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 100 tonë në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i Origjinës: KINA
Aftësia e furnizimit: 100 ton
Certifikata: ISO9001
Porti: Shangai, Ningbo


përshkrim i produktit

Lartë gjashtëkëndësh Qualiy i Lartë DIN931  

1.Size: M5-64. 8#-2 1/2"
2. Standardi: DIN, ANSI / ASME, BS, JIS (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: 4.6 4.8 5.8 6.8 8.8 10.9.12.9, klasa SAE J428 2.5.8.10
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph. HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.
· Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kuti kartoni të jashtme, 36-48 kartonë / paletë
· Kuti / kuti kartoni e jashtme: shumëngjyrëshe që të jetë sipas kërkesës / normale si fabrika.
· Paleta: paleta evropiane e kompensatës / Euro paleta prej druri
9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C
10. Modeli Nr .: DIN933, DIN931, DIN558, DIN601, DIN960, DIN961, DIN7990,
· Specifikimet ASME B18.2.1, SAE J429 & ASTM A307
11. Koha e dorëzimit: normal është 15-30 ditë, sipas porosive
Kapak magji Vida: me pajisje mekanike me fije të jashtme me diametër 1/4 "ose më të madh, me një prerje, me fytyrë rondele, kokë magji dhe një fytyrë rondele në sipërfaqen e mbajtësit.
Shenja kryesore: sipas standardit (dy linja me Logo, tre linja me logo etj.)
Bolts magji magji: rrufe në qiell magji me një pikë të përpunuar e cila është e filetuar në kokë.
jo Washers, pa dhëmbë me fije të plotë        

Po kërkoni për Prodhuesin dhe furnizuesin e Boltave Kryesisht të Hekzonit me Sasi të Lartë DIN931? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë DIN931 Hexgon Head Bolt janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Boltit të Koksit të Sasisë së Lartë. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni. Po kërkoni prodhues dhe furnizues ideal të Bolteve magji me cilësi të lartë? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha me cilësi të lartë DIN931 bolts janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të DIN931 Hex Bolt. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: Bolona> Bolts magji