+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Hex Nuts

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596091310676873.jpg

Arra me bllokim magji DIN439 me cilësi të lartë

Lloji i pagesës: L / C, T / T
Incoterm: FOB, CIF
Min. Porosia: 1000 Kilogram
Koha e dorëzimit: 60 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info Basic
Materiali: Çeliku i karbonit
Lloji: Koka gjashtëkëndësh
Lidhja: Bolt i zakonshëm
Stili i kokës: Gjashtëkëndor
Standard: DIN
Nota: 4.8

Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 50 tonë në muaj
Marka: BFT
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 50 ton
Certifikata: ISO9001
Porti: Shangai, Ningbo

përshkrim i produktit

Jam i gjashtëmbëdhjetë me cilësi të lartë DIN439 Arra

       

Des / Përdorimi: Një arrë është një lloj fiksimi me një vrimë të filetuar. Arra përdoren pothuajse gjithmonë përballë një buloni çiftëzimi për të lidhur një pirg pjesësh së bashku.

       

specifikimet:
1. Madhësia: M1.6-M10
2. Standardi: DIN (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: 4.8, 6.8, 8.8 etj
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, Ph e zezë, HDG, pllakë nikeli, krom etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë
Kuti / kuti kartoni të jashtme: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika
Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro paleta prej druri
9. Kushtet e pagesës: T / T, L / C
10. Nr Modeli: DIN439, Jo-Standard
    

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë        

Po kërkoni prodhuesin dhe furnizuesin ideal të DIN439 Hex Jam Nut? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha Hex Jam Nut Withou Chamfer janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Arrës së Jamit DIN439 Withou Chamfer. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.  

       Madhësia e DIN439

Po kërkoni prodhues dhe furnizues idealë me cilësi të lartë arrash DIN439? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha Arrat e Jamit Gjashtëmbëdhjetë të Cilësisë së Lartë janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Arrave të Jamit DIN439 Hex. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Arra> Arra magji