+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bolts me kapak hex

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596702646378645.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596788635468336.jpg

DIN912 Bolt fole magji

Çmimi i njësisë: 0.01 ~ 0.5 USD
Lloji i pagesës: T / T, L / C, D / P, Western Union
Min. Porosia: 200 Kilogram
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Produktiviteti: 600 tonë në muaj
Marka: Brightfast
Transporti: Oqean, Ajër
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 1000
Certifikata: ISO9001

përshkrim i produktit

Des: Kapakët e foleve kanë një kokë të vogël cilindrike me brinjë vertikale të larta. Makinat Allen janë gjashtë gropa të njëanshme për t'u përdorur me një çelës allen.
Kreu me Knurling
specifikimet:
1. Madhësia: M5-33 .8 # - 1 1/4
2. Standardi: DIN, BS, JIS, (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: 4.8.8.8.0.9.12.9
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.

Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë

Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika.

Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri

9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C

10. Nr Modeli: DIN912. Jo-Standard

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

       

Looking for ideal Socket bolts Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë Bolt fole magji are quality guaranteed. We are China Origin Factory of Hex Socket Head Bolt. If you have any question, please feel free to contact us.

Kategoritë e produktit: bulona> bulona kapakësh hekzesh