+ 86 13588290489

Të gjitha kategoritë
EN

Bolts me kapak hex

  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596703142574396.jpg
  • https://www.nbbrightfastener.com/upload/product/1596788758268913.jpg

Bolts me kapak hex

Min. Renditja: 200-500KGS
Koha e dorëzimit: 30 ditë

Na kontaktoni

  • Produkt Detail
  • hetim Tani

Info shtesë
Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë
Marka: Brightfast
Vendi i origjinës: Kinë
Aftësia e furnizimit: 1000
Certifikata: ISO9001

përshkrim i produktit

Des: Kapakët e foleve kanë një kokë të vogël cilindrike me brinjë vertikale të larta. Makinat Allen janë gjashtë gropa të njëanshme për t'u përdorur me një çelës allen.
Kreu me Knurling
specifikimet:
1. Madhësia: M5-33 .8 # - 1 1/4
2. Standardi: DIN, BS, JIS, (në dispozicion jo standarde)
3. Klasa e pasurisë: 4.8.8.8.0.9.12.9
4. Materiali: Çelik karboni, Çelik inox, tunxh
5. Përfundimi: E thjeshtë, e zezë, zink, YZP, e zezë Ph.HDG. Pllakë nikeli, Pllakë kromi etj.
6. Vendi i Origjinës: Kina
7. Porti i Ngarkimit: Shanghai / Ningbo, Kinë
8. Paketimi: qese / kuti / kartoni / paletë.

Paketimi pjesa më e madhe: 25-30 kg / kartoni i jashtëm, 36-48 kartoni / paletë

Kuti / kartoni i jashtëm: shumëngjyrësh për të qenë sipas kërkesës / normale si fabrika.

Paleta: paletë evropiane e kompensatës / Euro Fletja e paletës prej druri

9. Kushtet e Pagesës: T / TL / C

10. Nr Modeli: DIN912. Jo-Standard

11. Koha e dorëzimit: 30-50 ditë

       

Duke kërkuar idealin Bolts me kapak hex Prodhuesi dhe furnizuesi? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë Bolt e Kapakut të Folesë janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Boltit të Kokës së Hex Socket. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: bulona> bulona kapakësh hekzesh